До уваги викладачів та студентів ІФБУ!

Навчання у 2018-2019 навчальному році розпочнеться 10 вересня 2018 р.Б.

Інфо-центр ІФБУ

05.07.2018 р.Б.
Вих. № 007/18

НАКАЗ № 006
про зарахування в число студентів
Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого

 

 

 

Беручи під увагу результати вступних екзаменів та співбесіди, Приймальна комісія вирішила:

З 2 по 5 липня проходять вступні екзамени до Івано-Франківського Богословського Університету та Івано-Франківської Духовної Семінарії.

Сьогодні, 26 червня 2018 року,  перший день захисту магістерських робіт студентами VI курсу Івано-Франківського Богословського Університету. Це останній етап на шляху здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "МАГІСТР" за спеціальністю 041 "БОГОСЛОВ’Я".

19 та 21 червня відбувався підсумковий екзамен на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "БАКАЛАВР" за спеціальності 041 "Богослов’я" студентами IV курсу ІФБУ.

У суботу, 26 травня в стінах Івано-Франківського Богословського університету та Івано-Франківської Духовної Семінарії відбувся «День відкритих дверей».

15 травня відбулася зустріч Ректора Івано-Франківського Богословського університету о. д-ра Олександра Левицького з Ректором Люблінського Католицького Університету Проф., д-ром габ. о. Антонієм Дембінським та Проф., д-ром габ. о. Лєшеком Адамовічем.

6-12 травня 2018 року проходить засідання Патріаршої комісії у справах духовенства УГКЦ, яке відбувається у Східній Колегії (м. Айхштет, Німеччина).

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 004

про захист курсових робіт

Розділити студентів ІІІ курсу для захисту курсових робіт на наступні групи: