23 липня 2019 року відбулося підписання угоди про співпрацю між Івано-Франківською академією Івана Золотоустого, Івано-Франківською центральною міською клінічною лікарнею і Лікувально-діагностичним центром святого Луки.

10 липня, на Філософсько-Богословському Факультету УКУ, відбулась презентація проєкту доктора Михайла Петровича: “Царське священство. Роль мирян у Святій Літургії”, в якій взяв участь завідувач кафедри богослов’я Івано-Франківської академії Івана Золотоустого кандидат наук з богослов’я, доцент протоієрей Василь Гоголь.

10 липня 2019 року Івано-Франківську академію Івана Золотоустого відвідали гість з Німеччини, представник української діаспори пан Ігор Біланюк та Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин.

До уваги випускників Івано-Франківського богословського університету!

Український центр оцінювання якості освіти в дні проведення вступних іспитів у закладах вищої освіти для вступу в магістратуру на сервісі «Реєстрація магістрів» (вкладка «Матеріали іспиту») розмістить відповідні матеріали.

Використання неякісних фото, неправильний підрахунок середнього бала, зазначення неактивної або забороненої в Україні поштової адреси. Про ці та інші типові помилки вступників під час реєстрації електронних кабінетів розповіла директорка ДП “Інфоресурс” Оксана Бєлік.

Що таке конкурсний бал і як він розраховується, скільки заяв можна подати на бюджетну і контрактну форми навчання, якими пільгами можна скористатись під час вступу. Відповіді на ці та інші запитання вступники тепер зможуть отримати, звернувшись на гарячу лінію МОН або у приймальню громадян щодо вступної кампанії. Їхня робота стартувала 24 червня 2019 року, і триватиме до 9 серпня.

За два дні тестування системи було створено 1 тис 866 електронних кабінети. Це майже на 600 кабінетів більше ніж торік, однак до проведення пробної реєстрації долучилася значно менша кількість людей, ніж зазвичай працює в системі під час вступної кампанії.

Івано-Франківська академія Івана Золотоустого виступила співорганізатором регіональної наукової конференції "Богословська і громадсько-культурна діяльність блаженного священномученика Симеона Лукача".