Умови вступу в Дяківсько-регентський Інститут

Дяківсько-реґентський інститут ІФБУ
оголошує набір студентів

Тривалість навчання – 3 роки. Навчання відбувається по суботах і дозволяє без відриву від навчання чи праці паралельно отримати додаткову освіту. Для випускників музичних закладів існує екстернатна форма навчання - 2 роки.

Захист магістерських робіт 2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Захист магістерських робіт на здобуття ОКР "МАГІСТР" зі спеціальності 041 "Богослов’я" для студентів VI курсу буде проходити за наступним розпорядком:

Кваліфікаційний екзамен

Сьогодні, 13 червня 2017 р.Б., розпочався усний кваліфікаційний екзамен на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "МАГІСТР" зі спеціальності 041 "Богослов’я" студентами VI курсу Івано-Франківського Богословського Університету імені св. Івана Золотоустого.

Магістерський екзамен 2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

про магістерський екзамен курсу

Підсумковий екзамен на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня МАГІСТР «БОГОСЛОВ’Я» для студентів VІ курсу провести в такому порядку:

Бакалаврський екзамен 2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
про бакалаврський екзамен IV курсу

Підсумковий екзамен на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня БАКАЛАВР «БОГОСЛОВ’Я» для студентів IV курсу провести в такому порядку:

Попередній захист магістерських робіт

24 травня 2017 р.Б., на засіданні кафедр богослов’я та Східного канонічного права ІФБУ, відбувся попередній захист магістерських робіт студентів-випускників шостого року навчання.

День відкритих дверей

20 травня, у стінах Івано-Франківського Богословськоно Університету та Духовної Семінарії був проведений День відкритих дверей.

Від мікрокосмосу до макрокосмосу: біоетичні та екологічні виклики і християнські відповіді

У межах програми «Християнин перед суспільними викликами часу» Кафедра богослов'я Українського католицького університету спільно з Івано-Франківським богословським університетом та Бюро УГКЦ з питань екології організовують дводенний біоетично-екологічний модуль в Івано-Франківську.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

20 травня 2017 р.Б. у Івано-Франківському Богословському Університеті та Івано-Франківській Духовній Семінарії відбудеться День відкритих дверей.