РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ЕКЗАМЕНІВ 2017

Нагадуємо, що впродовж минулого тижня (із 3 по 6 липня) проходили вступні екзамени до Івано-Франківського Богословського Університету та Івано-Франківської Духовної Семінарії.

Вручення дипломів випускникам ІФБУ

10 липня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Івано-Франківського Богословського Університету імені св. Івана Золотоустого та Івано-Франківської Духовної Семінарії Св. Свщмч. Йосафата.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2017

Із 3 по 6 липня проходили вступні екзамени до Івано-Франківського Богословського Університету та Івано-Франківської Духовної Семінарії.

Захист магістерських робіт - 2017

Сьогодні, 28 червня 2017 року, перший день захисту магістерських робіт студентами VI курсу Івано-Франківського Богословського Університету. Це останній етап на шляху здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "МАГІСТР" за спеціальністю "БОГОСЛОВ’Я".

Умови вступу в Дяківсько-регентський Інститут

Дяківсько-реґентський інститут ІФБУ
оголошує набір студентів

Тривалість навчання – 3 роки. Навчання відбувається по суботах і дозволяє без відриву від навчання чи праці паралельно отримати додаткову освіту. Для випускників музичних закладів існує екстернатна форма навчання - 2 роки.

Захист магістерських робіт 2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Захист магістерських робіт на здобуття ОКР "МАГІСТР" зі спеціальності 041 "Богослов’я" для студентів VI курсу буде проходити за наступним розпорядком:

Кваліфікаційний екзамен

Сьогодні, 13 червня 2017 р.Б., розпочався усний кваліфікаційний екзамен на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "МАГІСТР" зі спеціальності 041 "Богослов’я" студентами VI курсу Івано-Франківського Богословського Університету імені св. Івана Золотоустого.

Магістерський екзамен 2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

про магістерський екзамен курсу

Підсумковий екзамен на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня МАГІСТР «БОГОСЛОВ’Я» для студентів VІ курсу провести в такому порядку:

Бакалаврський екзамен 2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
про бакалаврський екзамен IV курсу

Підсумковий екзамен на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня БАКАЛАВР «БОГОСЛОВ’Я» для студентів IV курсу провести в такому порядку: