День відкритих дверей

20 травня, у стінах Івано-Франківського Богословськоно Університету та Духовної Семінарії був проведений День відкритих дверей.

Від мікрокосмосу до макрокосмосу: біоетичні та екологічні виклики і християнські відповіді

У межах програми «Християнин перед суспільними викликами часу» Кафедра богослов'я Українського католицького університету спільно з Івано-Франківським богословським університетом та Бюро УГКЦ з питань екології організовують дводенний біоетично-екологічний модуль в Івано-Франківську.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

20 травня 2017 р.Б. у Івано-Франківському Богословському Університеті та Івано-Франківській Духовній Семінарії відбудеться День відкритих дверей.

Презентація книги в ІФБУ

3 травня 2017року в стінах Івано-Франківського Богословського Університету, відбулося представлення десятої книги із серії «За тебе, свята Україно» під назвою «Два століття служіння Богові і нації: УГКЦ на Буковині» (Нестор Мизак та Андрій Яремчук), що несе надзвичайно цінну інформацію про життя УГКЦ на Буковині і не тільки.

АНОНС - Презентація книги

ВЕЛИКОДНЄ ПРИВІТАННЯ

«Воскрес Ісус із гробу,
як і провістив,
подав нам життя вічне
і велику милість»

(Утреня Пасхи)

Дорогі в Христі брати і сестри!

Сердечно вітаємо Вас
з світлим і радісним Празником

ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ!

ВІТАЄМО!!!

Ректорат Івано-Франківського Богословського Університету, професорсько-викладацький склад та вся університетська спільнота щиро вітають РЕКТОРА ІФБУ - протоієрея доктора Олександра ЛЕВИЦЬКОГО із Днем народження!

Бажаємо Вам, дорогий наш ректоре отче Олександре, Божого благословення, усіх Дарів Святого Духа, опіки Пресвятої Діви Марії і витривання у виконанні Божої волі для Вашого душпастирського служіння на благо нашого Університету, Церкви та України.

 

На Многії і Благії Літа!!!

Майстер-клас з писанкарства

1 квітня в Музеї мистецтв Прикарпаття відбувся майстер-клас із писанкарства, у рамках акції «Подаруй воїну писанку!». Даний благодійний захід мав на меті популяризувати писанкарство на теренах Прикарпаття. Організаторами культурно-мистецького заходу були співробітники Музею мистецтв Прикарпаття, за сприяння ректора Івано-Франківського Богословського університету ім. св. Івана Золотоустого о. д-ра Олександра Левицького.

Блаженний єпископ Григорій Хомишин в релігійно-церковному і громадсько-культурному житті України

30 березня у стінах Івано-Франківського Богословського Університету відбулася всеукраїнська наукова конференція, присвячена 150 літтю із дня народження Блаженного єпископа Григорія Хомишина.