Вручення дипломів

18 червня (четвер) відбулось вручення дипломів випускникам Івано-Франківського Богословського Університету 2015 року.

Урочистість розпочалася подячним Молебнем до Христа Чоловіколюбця, який очолив Митрополит Івано-Франківський Кир ВОЛОДИМИР Війтишин, у співслужінні з Ректором ІФБУ протоієреєм д-ром Олександром Левицьким, завідувачем кафедри богослов’я протоієреєм д-ром Василем Гоголем та випускником ІФБУ о. Тарасом Максимівим.

Після молебню Ректор ІФБУ, о. Олександр Левицький, у своєму зверненні до випускників, найперше подякував їм за старанність і дисциплінованість у навчанні, також наголосив, щоб не забували стін Alma mater, але завжди, при потребі, зверталися. На завершення свого слова, о. Олександр запросив бажаючих продовжити свою освіту на аспірантурі ІФБУ.

Опісля віце-ректор ІФБУ митрофорний протоієрей Борис Гобир зачитав наказ про присвоєння випускникам ІФБУ кваліфікації магістра богослов’я.

Митрополит Кир ВОЛОДИМИР, вручивши випускникам дипломи магістрів богослов’я, побажав їм вдало і вповні використовувати здобуті за 7 років знання, не зупинятися на досягнутому і уділив їм своє Архіпастирське благословення.

Інфо-центр ІФБУ