Підписано договір про співпрацю

31 жовтня 2018 року відбулося підписання договору про співпрацю між Івано-Франківською Академією Івана Золотоустого і Національним заповідником «Давній Галич».

Після підписання договору відбулися перемовини між ректором Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого Олександром Левицьким і заступником з наукової роботи генерального директора Національного заповідника «Давній Галич» Семеном Побуцьким.

Сторони обговорили перспективи співпраці в науковій сфері, в галузі міжнародного співробітництва, домовились про проведення спільних заходів, реалізацію спільних проектів, розвиток системи інформаційного забезпечення у науковій та методичній роботі, взаємодопомогу в поліграфо-видавничій справі і розповсюдженні друкованої продукції, взаємне надання можливості науковим співробітникам, викладачам, аспірантам, студентам користуватися бібліотечними та архівними фондами, базами даних, електронними каталогами.

В ході перемовин сторони домовились про взаємне сприяння і допомогу щодо організації і проведення Всеукраїнської наукової конференції «Християнство в Україні: історичні витоки, сучасний стан і виклики ХХІ століття (до ювілею 1030-ліття хрещення України)», яка відбудеться 07 листопада 2018 року.

Заступник з наукової роботи генерального директора Національного заповідника «Давній Галич» Семен Побуцький також ознайомився із бібліотечними та архівними фондами Академії.

 

Інфо-центр ІФБУ