Проректор відвідав Рогатин

22 грудня 2018 року у місті Рогатині проректор з наукової роботи Олег Білоус взяв участь в церемонії нагородження переможців Третього міського конкурсу «Людина року». Даний конкурс щорічно відбувається під патронатом міського голови Рогатина Сергія Насалика.

Конкурс проходив у 15 номінаціях, в кожній з яких була конкурентна боротьба між учасниками. Участь в голосуванні для визначення переможців брали мешканці міста Рогатина.

В ході майже трьохгодинної церемонії були нагороджені переможці і номінанти.

Олег Білоус у своєму виступі під час нагородження від імені ректора Академії митрофорного протоієрея Олександра Левицького подарував міському голові Рогатина Сергію Насалику презентаційне видання авторства Владики Софрона Мудрого «Нарис історії Церкви в Україні», розповів про можливості співпраці з Івано-Франківською академією Івана Золотоустого та закликав до взаємодії і співробітництва. Сергій Насалик, в свою чергу, подякував Олегу Білоусу за участь в церемонії та за подарунок і висловив сподівання на подальше поглиблення і розширення контактів на взаємовигідних умовах.

Під час перебування в Рогатині Олег Білоус провів перемовини щодо співпраці з головою Рогатинської державної адміністрації Петром Білінським, заступником міського голови Рогатина Миколою Шинкарем, директором Рогатинського державного аграрного коледжу, депутатом обласної ради Ігорем Тринівим та іншими зацікавленими особами.

Інфо-центр ІФА