БІЛОУС ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ

Проректор з наукової роботи,

доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

КАНДИДАТ ПОЛІТИЧНИХ НАУК

 

Дата і місце народження: 10 травня 1977 року, місто Рогатин, Івано-Франківська область

Контактні телефони: +38-050-673-10-62, +38-097-035-41-74

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Досвід роботи

З травня по серпень 1998 року – заступник директора з виховної роботи-старший вихователь лікувально-оздоровчого комплексу «Сокіл» (село Сокіл Галицького району Івано-Франківської області).

З вересня 1999 року по вересень 2001 року – вчитель основ правознавства Рогатинської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів №1.

З 01 вересня 1999 року – викладач Івано-Франківської Теологічної Академії (на даний час – Івано-Франківська академія Івана Золотоустого).

З жовтня 2000 року по липень 2001 року – асистент факультету доуніверситетської підготовки Прикарпатського університету імені Василя Стефаника.

З 01 вересня 2001 року по липень 2005 року – асистент кафедри релігієзнавства і теології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

З вересня 2001 року по грудень 2001 року – вчитель основ християнської етики Івано-Франківської школи-ліцею №23.

З 08 квітня 2003 року по 08 жовтня 2018 року – начальник науково-дослідної частини Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

З 01 вересня 2005 року по 08 жовтня 2018 року – доцент кафедри політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

З 08 травня 2008 року – директор Наукового інформаційно-аналітичного Центру НАТО Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

З вересня 2009 року – викладач Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

З 09 жовтня 2018 року – проректор з наукової роботи Івано-Франківськоі академії Івана Золотоустого.

З 09 жовтня 2018 року – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Івано-Франківськоі академії Івана Золотоустого.

 

Освіта і підвищення кваліфікації

01 вересня 1983 року поступив у перший клас середньої школи №2 міста Рогатина, яку закінчив у 1994 році із золотою медаллю.

З 01 вересня 1994 року по 30 червня 1999 року навчався у Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника за спеціальністю «історія» і здобув кваліфікацію «історик, викладач», отримавши диплом магістра.

З 01 вересня 1994 року по 2005 року навчався в Івано-Франківській Теологічній Академії за спеціальністю "богослов’я" і здобув ступінь магістра богословських наук.

З 2000 року по 2003 рік – здобувач наукового ступеня кафедри політології філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

28 вересня 2004 року на засіданні спеціалізованої вченої ради в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень НАН України захистив дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук за спеціальністю 23.00.02 – політичні інститути і процеси. Тема дослідження: «Державно-церковні відносини як об’єкт політологічного аналізу».

У 2005 році на засіданні спеціалізованої вченої ради в Івано-Франківській Теологічній Академії захистив дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня ліценціата богослов’я за спеціальністю «Історія Церкви». Тема дослідження: «Християнство в історіософії Арнольда Джозефа Тойнбі»

18 квітня 2008 року відповідно до рішення Атестаційної колегії МОН України наказом міністра освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента.

З 03 жовтня 2016 року по 03 листопада 2016 року пройшов стажування на кафедрі політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету.