Як зареєструватися в Паріматч

Для отримання повноцінного доступу до всіх функцій цього ігрового майданчика, кожному новому користувачеві потрібно буде пройти досить просту процедуру реєстрації в Парі Матч UA.

Бонус 2500 грн
На перший депозит для нових гравців
Отримати бонус
Бонус до 1500$
Крутити барабан з призами
Реєстрація
200 фріспінів
Отримай спіни та + 200% до депозиту
Реєстрація

Тому кожному любителю ставок на спорт буде корисно дізнатися як зареєструватися в Парі Матч і які нюанси при цьому варто врахувати в тому числі і при проходженні процедури верифікації облікового запису.

кроки реєстрації

Заходимо на офіційний сайт Парі Матч

Реєстрація в Парі Матч здійснюється на офіційному сайті даної контори. З огляду на те що цей букмекер працює в легальному полі, згідно з існуючим національним законодавством, проблем з отриманням доступу до його офіційного сайту у користувачів виникнути не повинно.

Читайте від проєкта Prointernet як зареєструватись та грати в слоти PM Casino.

Реєстрація

Для переходу на сайт компанії з метою подальшої реєстрації в Пари Матч можна скористатися наступним посиланням https://pm.ua/ або ж просто ввести в рядок пошуку будь-популярної пошукової системи назву букмекерської контори, після чого залишиться відкрити перше видане пошукачем посилання.

Після входу на сайт БК для початку процесу реєстрації в Пари Матч Україна потрібно натиснути на кнопку «реєстрація», яка розташовується в правому верхньому кутку головної сторінки веб-ресурсу для відкриття реєстраційної електронної форми.

Важливо! Кнопку, за допомогою якої можна буде потрапити на сторінку створення ігрового облікового запису, легко знайти так, як вона спеціально виділена яскравим жовтим кольором.

Заповнюємо персональні дані

Також потрібно врахувати, що для того, щоб зареєструватися в Паріматч користувачеві буде потрібно заповнити реєстраційну форму, вказавши наступні дані:

 • ім’я прізвище по батькові;
 • дата народження;
 • контактний номер мобільного телефону;
 • адреса електронної пошти.

Крім того, буде потрібно також вказати пароль від створюваного облікового запису і поставити галочку напроти пункту згоди з умовами обробки персональних даних і натиснути на кнопку «Зареєструватися», після чого процес реєстрації в Парі матч Україна буде успішно завершеним.

Отримати бонус

Проходимо ідентифікацію для букмекера

зареєструватися в Паріматч

Треба зауважити, що реєстрація на Парі матч також передбачає необхідність проходження процедури ідентифікації особистості користувача. Без проходження цього етапу гравець просто не зможе вивести кошти, зароблені на ставках. Тому якщо користувач хоче не просто грати, а й ще заробляти на своїх знаннях про спорт гроші, йому буде не обійтися без ідентифікації своєї особистості.

Сам процес ідентифікації здійснюється наступним чином:

 • перейдіть на офіційний сайт букмекерської контори і увійдіть в свій обліковий запис;
 • відкрийте розділ особистого кабінету «налаштування рахунку»;
 • на сторінці вкажіть номер телефону, який був зазначений при проходженні процедури реєстрації користувача акаунту;
 • після цього буде потрібно вписати в порожнє поле п’ятизначний цифровий код, який прийде на вказаний раніше номер мобільного
 • телефону у вигляді СМС-повідомлення.

Якщо все було зроблено правильно, то данні користувача будуть успішно збережені.

Наступний етап буде припускати необхідність завантаження скан-копій деяких документів, що підтверджують особу гравця. Користувачеві знадобиться надати копії: сторінки паспорта з пропискою, ПІБ, датою і місцем народження, ІПН.

Після цього почнеться процес перевірки наданих гравцем документів співробітниками служби безпеки букмекерської контори, після завершення якого БК надішле на вказану при реєстрації користувачем адресу електронної пошти відповідне інформаційне повідомлення.

Важливо! Варто відзначити, що після завершення процедури створення акаунту і підтвердження особи беттор зможе отримати від Пари матч бонус за реєстрацію, розмір якого на даний момент складає 2500 гривень.

Підтверджуємо реєстрацію

Для підтвердження реєстрації акаунту гравцеві знадобиться відкрити свою електронну пошту, адресу якої він вказував при створенні облікового запису для переходу по отриманому від букмекерської контори посиланню. Перейшовши за цим посиланням беттер автоматично підтвердить факт реєстрації ігрового профілю.

Після підтвердження акаунту користувач отримає доступ не тільки до поповнення рахунку, а й до спортивних ставок, а також до виведення зароблених на спортивні події засобів.

Не можна не відзначити, що на сайті БК беттеру також надається доступ до докладної статистики, яка стосується поєдинків, що допомагає підвищити шанси на передбачення вірного результату, а значить і на отримання виграшу.

Контора також пропонує своїм клієнтам можливість перегляду прямих відеотрансляцій спортивних подій, що є особливо цінною функцією для любителів робити ставки в лінії live.

Як пройти ідентифікацію

Новим користувачам важливо не тільки знати про те, як зареєструватися на Парі матч, але і слід розуміти важливість проходження процедури ідентифікації особистості. Сам процес ідентифікації особистості гравця передбачає надання службі безпеки ігрового майданчика копій документів, що підтверджують особу користувача і факт досягнення ним повноліття. Копії таких документів завантажуються прямо з особистого кабінету беттера.

При цьому потрібно зазначити, що в деяких випадках служба безпеки може запросити завантаження додаткових документів, включаючи фотографію самого користувача, який тримає в руках свій розкритий паспорт.

Необхідно розуміти, що головною метою ідентифікації є дотримання букмекером чинного законодавства, що регулює діяльність учасників ринку ставок. Згідно з існуючими нормами права, робити ставки через онлайн-майданчики можуть лише повнолітні громадяни.

Тому букмекери змушені запитувати у своїх нових користувачів надання документів з метою підтвердження факту досягнення ними повноліття.

Крім того, ідентифікація особистості допомагає боротися БК зі створенням безлічі акаунтів, що прямо заборонено правилами букмекерської контори. Також така політика надає букмекерам додаткові можливості в боротьбі з шахраями і всілякими махінаціями.

Таким чином, забезпечується не тільки дотримання фінансових інтересів самої платформи, але і безпека коштів її клієнтів.

Перед тим як почати процес реєстрації профілю рекомендується заздалегідь зробити скан-копії своїх документів і фотографію з відкритим паспортом в руках. Це допоможе істотно прискорити процес створення профілю і підтвердження особи беттера, а значить це дасть можливість гравцеві швидше почати робити ставки і заробляти гроші на своїх знаннях про спорт.

Що дає реєстрація?

Що дає реєстрація?

Після остаточного завершення проходження процедури реєстрації та ідентифікації аккаунту користувач отримає доступ до всіх функцій і можливостей, які пропонуються йому букмекерською конторою. Крім того, гравець також зможе отримати від Парі матч бонус за реєстрацію в розмірі 2500 гривень.

В цілому створивши і увійшовши в свій особистий кабінет на сайті БК Паріматч, користувач може:

 • отримувати інформацію про статистику, що стосується майбутніх спортивних подій, що підвищує шанси на правильне передбачення підсумкового результату;
 • робити ставки як в прематчі, так і в лінії лайв;
 • стежити за ходом спортивних подій в текстових і відеотрансляціях;
 • відкривати текстовий онлайн чат зі службою технічної підтримки для отримання кваліфікованої консультації, чи вирішення виникаючих прb взаємодії з сервісом проблем; поповнювати ігровий рахунок і виводити, зароблені на ставках гроші різними зручними способами (за допомогою банківських карт, інтернет-банкінгу, електронних платіжних систем).

Не можна не відзначити, що реєстрація в Паріматч ЮА також надасть можливість скачати і встановити на свій мобільний пристрій офіційний додаток від букмекера, що дозволяє отримувати після авторизації доступ до всіх функцій і можливостей особистого кабінету гравця і до ставок на спорт зі смартфона або планшета за умови наявності у портативного гаджета підключення до мережі-інтернет.

Ліцензія Паріматч на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 09.03.2021 р. (рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей про видачу ліцензії № 84 від 02.03.2021), строк дії 5 років. Офіційни сайт – pm.ua.

Важливо! На ТОВ “Паріматч” наклала санкціїї Рада національної безпеки і оборони України 11 березня 2023 року. Це обмежує функцію поповнення рахунків для гравців. Про повернення грошей гравців після блокування ПМ ЮА, стане відомо згодом.

Поділитися з друзями
Паріматч
Додати коментар

 1. Алексей

  Да я лично регистрировался в Париматч через их сайт и там все сделать просто. Заполнил данные (телефон, валюту, ФИО) и погнал ставить.

  Відповіcти
 2. Микола

  При виведенні коштів я отримую ось таке-на жаль твій обліковий запис не дозволяє створити заявку на виведення.Щоб зробити щоб вивести кошти з Париматч?

  Відповіcти
 3. Віталій

  При виведенні коштів я отримую ось таке-на жаль:завантаж свій ІНН для безпечного виведення, де його завантажити? Я коли відкриваю вкладку, пише ІПН запитано?! Що зробити щоб вивести кошти з Париматч?

  Відповіcти